Koučing a mentoring

Trvalé zmeny sa objavujú ako nádherné prekvapenia
konzultácia bezplatne

O mne

Vedenie a sprevádzanie ľudí je celý môj život. Hoci som sa v minulosti venovala inej práci, vždy som koučovala a mentorovala. Inými slovami, ukazovala som iný pohľad na ľudí či situácie a ponúkala riešenia, ktoré sa mne samej osvedčili. A robím to doteraz. Potom ako sa odhodláme zmenu zrealizovať, náš život plynie ľahšie a jednoduchšie. A to aj napriek tomu, že je niekedy náročný a skúša nás. Lebo každá zvládnutá zmena nás posilní.

Eva Baluchová

Koučka a mentorka

S čím sa stretnete

Spôsob práce určujú potreby klienta

Pri individuálnej práci postupujem podľa aktuálneho nastavenia klienta a témy ktorú rieši.

Dôležitá je vzájomná dôvera a definovanie klientových potrieb. Vytvorenie bezpečného prostredia a mlčanlivosť je samozrejmosťou.

Kouč Eva Baluchová
Koučing a mentoring

PRE KOHO JE VHODNÝ

Pre jednotlivcov

Som neustále v strese, nestíham v práci, nerozumiem si s partnerom/kou, s deťmi sa hádam a chcem to už zmeniť.

Takéto a podobné situácie z ktorých neviete vystúpiť sú riešiteľné. Keď vlastné sily nestačia, skúšate čo si prečítate alebo vám niekto poradí a výsledok žiadny, je čas na zmenu prístupu.

Individuálnu prácu využívajú klienti, ktorí uprednostňujú a oceňujú súkromie. Riešime problémy vo vzťahoch doma aj na pracovisku, zdravotné problémy, vzťah k peniazom či majektu a predovšetkým vzťah k sebe. Posiľňujeme sebavedomie, objavujeme sebahodnotu.

Pre páry

Ak sa neviete dohodnúť, je pre vás ťažké spoločné rozhodovanie, každý z vás má iný názor na to aké pravidlá by mali platiť vo vašom vzťahu, je pre vás vhodná podpora kouča. Komunikácia nemusí byť vždy zložitá aj keď muži sú z Marsu a ženy z Venuše.

Pre kolektívy

Keď sa v kolektíve objaví odpor, pravdepodobne ide o porušenie jedného z troch základných systemických pravidiel. Zmapovaním systému sa ukážu sily, ktoré nie sú viditeľné.

Pôsobenie nevedomých síl len pociťujeme. Hľadáme vysvetlenia v snahe porozumieť tomu, čo sa okolo nás deje a čoho sme súčasťou. Meníme organizačnú štruktúru, najímame nových ľudí. No niekedy to nestačí, situácie sa opakujú stále dokola

Výsledkom mapovania je dosiahnutie rovnováhy vo vzťahoch, zefektívnenie práce a radosť z dosahovania spoločného cieľa.

testing

testing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris a quam risus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Nam suscipit faucibus ligula et placerat. Vestibulum ac pellentesque est. Phasellus urna ligula,...

prečítajte si viac

BLOG

Metódy a systémy

Ako pracujem

Keď nám prestáva fungovať to, čo sme tak dôverne poznali a používali prišiel čas začať sa na svet dívať inak. Ktorákoľvek z metód, ktorú používam to klientovi umožní. Zmena pohľadu prináša ľahkosť a radosť do života.  A o to usilujeme. Počas prvej konzultácie vám predstavím seba, zažijete môj štýl práce a urobíte si predstavu o spolupráci.  Dohodneme si plán a vykročíme.

systemický koučing

Systemický koučing

Pátranie po pôvode a dôvode situácií, ktoré znepríjemňujú život otvára možnosť zmeny. To isté pátranie sa týka aj podobných typov ľudí, ktorí sa v živote stále objavujú. Vždy, keď si myslíme, že  už sme sa s nimi rozlúčili, situáciu sme vyriešili, postretne nás niečo podobné, len v „bledo zelenom“. Čo s tým? Ako ukončiť zdanlivo nekonečné opakovania? Čítajte TU a rezervujte TU.

systemické konštelácie

Systemické konštelácie

 Čítajte tu

Génové kľúče - hologenetický profil

Génové kľúče

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Proces životnej integrácie

Proces životnej integrácie

Máme za sebou niekoľko životných etáp. Prispôsobovali sme sa  okolnostiam a ľuďom aj keď nám to nevyhovovalo. Niektoré udalosti nás posilnili, iné sme vytlačili z vedomia. Všetko sme to robili preto, aby sme prežili. Prišiel čas spracovať potlačené pocity, nedožité emócie a situácie. Čas, ktorý sme si v minulosti nemohli alebo nevedeli dopriať. Ako môže metóda pomôcť čítajte a rezervujte TU.

Bezplatne

Bezplatne

„Bútľavá vŕba“ je v hovorovej reči miesto, kde sa môžete bezpečne vyrozprávať. Niekedy to úplne stačí. Slová plynú k človeku ktorého nepoznáte a ktorý má na vás čas. Okrem úľavy môžete pri rozprávaní objaviť riešenie, ktoré potrebujete. A to len preto, že ste ten veľký pretlak myšlienok v hlave uvoľnili. Jednoducho si vyberte termín Free konzultácie TU.

OBCHOD

Pin It on Pinterest

Share This